
18-22 травня 2026 року в Ірпінській біблійній семінарії відбудеться відкритий курс «ІСТОРІЯ ЦЕРКВИ».
Запрошуємо студентів та випускників ІБС, а також усіх охочих, кому цікаво глибоко дослідити історію християнства від його виникнення до сучасності, від глобального контексту до національного, з окремою увагою до історії євангельських християн-баптистів України.
Викладач відкритого курсу- Ліна БОРОДИНСЬКА, PhD, доцент, історик, перекладач, літературний редактор, авторка книг, наукових статей та лекцій з історії церкви таз історії євангельсько-баптистського руху,допоможе вам сформувати цілісне розуміння історії церкви та осмислити її як ресурс для розуміння сучасності й формування власної життєвої позиції.

У програмі курсу:
- основні етапи історії церкви у світі та в Україні
- вплив християнства на суспільство, культуру, освіту
- історія та особливості євангельсько-баптистського руху
- робота з історичними джерелами та аналіз подій
Навчання без обмежень відстані:наживойонлайн.Долучайтеся, як вам зручно.
РЕЄСТРАЦІЯ відкрита до 15 травня 2026 року. Перейшовши за посиланням, Ви ознайомитеся з умовами участі та розкладом навчального дня.





